diskusia Diskusia k článku (0)

Arpalit Neo® pre zdravie a pohodu vašich miláčikov

Arpalit Neo® pre zdravie a pohodu vašich miláčikov

BRATISLAVA 1. marca (WBN/PR) – Zoznámte sa s komplexnou radou prípravkov Arpalit® Neo, ktoré ošetrujú srsť vašich domácich miláčikov a poskytujú dlhodobý účinok proti blchám, klieštom, všiam a ich vývojovým štádiám.

Prípravky Arpalit® Neo používajte k bežnému ošetreniu srsti a k ochrane proti opakovanému napadnutiu parazitmi. Prípravky sú určené pre všetky nepotravinárske zvieratá, hlavne pre psov, vtáky, plazy a iné drobné živocíchy, vrátane mláďat od veku 2 mesiacov.

Pri pravidelnom ošetrení prípravkami Arpalit® Neo chránite svojho miláčika pred napadnutím ektoparazitmi a pred závažnými chorobami prenášanými kliešťami ako je lymská borelióza, ehrlichióza alebo babezióza pri cestách do južných krajín.

Rada prípravkov Arpalit® Neo poskytuje kompletnú starostlivosť o srsť vašich miláčikov.

Pre bežné umývanie srsti používajte Arpalit® Neo šampón s extraktom z listov čajovníka. Po umytí ošetrite srsť Arpalitom Neo kondicionérom s extraktom z listov čajovníka.

V prípade malého napadnutia krátkodobo odstránite parazity umytím srsti šampónom Arpalit® Neo šampón proti parazitom s bambusovým extraktom. Po umytí ošetrite srsť prípravkom Arpalit Neo® kondicionér s extraktom z listov čajovníka.

Na prisatého kliešťa aplikujte malú dávku dezinfekčného prípravku napr. Avejodin® Vet spray.

Dezinfekciou postihnutého miesta znížite pravdepodobnosť prenosu infekčného ochorenia! Kliešťa opatrne uchopte tupou pinzetou co najbližšie pri koži a otáčajte proti smeru hodinových ručičiek. Malú ranku po vyňatí kliešťa opäť riadne vydezinfikujte nástrekom dezinfekčného prípravku.

V prípade väčšieho alebo opakovaného napádania parazitami doplňte bežné ošetrenie srsti ektoparazitickými prípravkami Arpalit® Neo spray, Arpalit® Neo mechanický rozprašovac alebo Arpalit® Neo pena. Prípravky zaručia okamžitý a dlhodobý účinok.

Arpalit Neo® spray používajte pre všetky druhy a veľkosti zvierat. Pre jednoduchú aplikáciu je forma spreja vhodná hlavne pre veľké zvieratá a na ošetrenie ich príbytkov. Malá dávka jemných kvapiek Arpalit Neo® spray vyhovuje menším zvieratám, ako sú hlodavce alebo vtáci.

Arpalit Neo® mechanický rozprašovac používajte pre zvieratá, ktoré neznesú aplikáciu sprejom. Nástrek vykonávajte opatrne, na srsť dopadá dávka vo forme väčších kvapiek aerosolu.

Prípravok Arpalit Neo® pena sa doporučuje na ošetrenie tvárovej časti zvierata, pre domácich psích miláčikov alebo na jemnú aplikáciu u plazov. Arpalit Neo® pena sa, na rozdiel od ostatných prípravkov Arpalit Neo®, nedoporučuje pre dospelé mačky a ich mláďatá.

Pred použitím prípravkov Arpalit Neo® alebo Avejodin® Vet čítajte pozorne informáciu o použití uvedenú na obale prípravku.

DOSTUPNÉ V LEKÁRŇACH A V PREDAJNIACH S CHOVATEĽSKÝMI POTREBAMI www.arpalit.sk

Zdroj:Copyright SITA Slovenska tlacova agentura 2013
Uverejnené:01.03.2013
Posledná úprava:15.07.2014
Webnoviny
© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Diskusia k článku / počet komentárov (0)

Buďte prví, kto napíše komentár.

Založiť diskusiu


^ Späť na vrch